Alle producten
-
Metalen gaas omheining
-
Metalen tijdelijke hekken
-
Tubulaire staalomheining
-
De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad
-
hek van veehouderij
-
Veeheiningpaneel
-
V Mesh beveiligings hek
-
Barrière voor druktebeheersing
-
Beveiligingshek tegen klimmen
-
Kettingheining hek
-
Scheermeerharteldraad
-
Staalhondenhok
-
Dierenvalkooi
-
Gegalvaniseerde Staalgrating
-
Draadnetmandje
-
AbudullahDe kwaliteit van uw gaas hek producten zijn fantastisch en stabiel, vanaf het begin, heb je me geholpen om meer te weten over de producten, ik geloof in de toekomst. -
Federico.Ik ben blij met de levering, ze stuurden de gaas hek producten zo snel zodat ik de kans kon grijpen om te werken met mijn klant, tegelijkertijd.Dus ik besloot dat ze mijn eerste leverancier zouden zijn voor de gaas hek producten. -
TomDe productie van hekken met gaas is erg geduldig en vriendelijk tegen mij, ze hebben me veel ideeën gegeven over de producten, dus ik besloot met hen samen te werken.Maar hun prijs is zeer concurrerend en ik ben tevreden met de kwaliteit ookEen zeer betrouwbare fabrikant.
zoekwoorden [ tubular picket fence ] bij elkaar passen 56 producten.
1.8M hek Tubulair stalen hek Oxidatiebestendige hek Huis hek
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
OEM ODM Design gegalvaniseerd buisvormig veiligheidsstalen hek
| Verticale buisdikte: | 1,0 mm |
|---|---|
| Horizon Pipe: | 40x40mm |
| Lengte van het hek: | 2,0 m |
Smeedijzeren Tuin Stalen Buishekwerk 183 cm Hoog Duurzaam Roestwerend Veiligheidshek
| Lengte van het hek: | 20,0-3,0 m |
|---|---|
| Postpijp: | 60x60mm of 80x80mm |
| Dikte van de postpijp: | 2,0 mm |
8x10FT gegalvaniseerd metalen buisvormig hek op maat Zwart veiligheids hek
| Product Name: | Tubular steel fence |
|---|---|
| Frame Material: | Metal |
| Place of Origin: | Hebei, China |
Zware vierkante buis bar poeder gecoate buisvormige hektuin
| Product Name: | Tubular Steel Fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
19x19mm Verticale leidingen Achtertuin Bescherming Tubulaire hek Zwart of aangepaste kleur
| Product Name: | Tubular Steel Fence |
|---|---|
| Material: | Iron Steel |
| Veritical Pipe Thickness: | 1.0mm |
Europese stalen tubulaire hekpanelen
| Productnaam: | Palissadeomheining |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Frame -afwerking: | Bedekt met poeder |
Zinkstaal hek 2M * 1,5M anti-corrosie behandeling hek Zwart eenvoudige stijl
| Naam van het product: | Palissadeomheining |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Afwerking van het frame: | Poederbedekt |
Bruine Speer Design Speer Top Beveiliging Zaan Buiten Staal Palisade Zaan
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
60x60mm weerbestendige buisvormige hekpanelen Rostbescherming
| M.O.Q: | 50sets |
|---|---|
| Post Pipe: | 60x60mm |
| Horizon Pipe Thickness: | 1.5mm |

