Alle producten
-
Metalen gaas omheining
-
Metalen tijdelijke hekken
-
Tubulaire staalomheining
-
De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad
-
hek van veehouderij
-
Veeheiningpaneel
-
V Mesh beveiligings hek
-
Barrière voor druktebeheersing
-
Beveiligingshek tegen klimmen
-
Kettingheining hek
-
Scheermeerharteldraad
-
Staalhondenhok
-
Dierenvalkooi
-
Gegalvaniseerde Staalgrating
-
Draadnetmandje
-
AbudullahDe kwaliteit van uw gaas hek producten zijn fantastisch en stabiel, vanaf het begin, heb je me geholpen om meer te weten over de producten, ik geloof in de toekomst. -
Federico.Ik ben blij met de levering, ze stuurden de gaas hek producten zo snel zodat ik de kans kon grijpen om te werken met mijn klant, tegelijkertijd.Dus ik besloot dat ze mijn eerste leverancier zouden zijn voor de gaas hek producten. -
TomDe productie van hekken met gaas is erg geduldig en vriendelijk tegen mij, ze hebben me veel ideeën gegeven over de producten, dus ik besloot met hen samen te werken.Maar hun prijs is zeer concurrerend en ik ben tevreden met de kwaliteit ookEen zeer betrouwbare fabrikant.
zoekwoorden [ tubular picket fence ] bij elkaar passen 56 producten.
Anti-corrosiecoating Slank esthetisch buisvormig staal hek paneels met 1.8m hoogte
| Naam van het product: | Tubulaire staalomheining |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Afwerking van het frame: | Poederbedekt |
Anti-roest achtertuin buisvormige metaal hek aanpassing
| M.O.Q: | 50sets |
|---|---|
| Veritical Pipe Thickness: | 1.0mm |
| Material: | Iron Steel |
Weerbestendig, eenvoudig te installeren, zwart buisvormig stalen hekstelsel voor residentieel gebruik
| Naam van het product: | Tubulaire staalomheining |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Afwerking van het frame: | Poederbedekt |
6 voet 3x3 modern buisvormig stalen hek voor tuin
| Naam van het product: | Tubulaire staalomheining |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Afwerking van het frame: | Poederbedekt |
Duurzaam gelast buisvormig staal hek Gemakkelijk te installeren Omtrek hek
| Gebruik: | Achtertuin hek |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gepoedercoat |
| Productnaam: | Stalen hekwerk |
1.5mm Horizon Pipe Dikte Tubulaire stalen hek 60x60mm Voor duurzame bescherming
| Fence Height: | 2.0M |
|---|---|
| Vertical Pipe: | 19x19mm |
| Keyword: | Steel Fence |
Commerciële kwaliteit buisvormig staal hek Hoog beveiligd anti-diefstal eigendoms hek
| Certificaat: | ISO9001:2005 |
|---|---|
| Horizon Rail: | 2rails of 3rails |
| Verticale buisdikte: | 1,0 mm |
Buiten vierkant buis Tubulair metaal hek vlak 5 voet hoog gegalvaniseerd met post
| Naam van het product: | Tubulaire schermen |
|---|---|
| Buis: | 60*60mm |
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
Waterdicht 5ft buisvormig staal hek hek hek met lasstaal
| Productnaam: | Staal hek hek |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Afwerking van het frame: | poederlaag |
Poederbedekte tubulaire stalen hekpanelen met een lengte van 6*8 ft
| Product Name: | Tubular fencing |
|---|---|
| Tube: | 50*50mm |
| Place of Origin: | Hebei, China |

