Alle producten
-
Metalen gaas omheining
-
Metalen tijdelijke hekken
-
Tubulaire staalomheining
-
De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad
-
hek van veehouderij
-
Veeheiningpaneel
-
V Mesh beveiligings hek
-
Barrière voor druktebeheersing
-
Beveiligingshek tegen klimmen
-
Kettingheining hek
-
Staalhondenhok
-
Dierenvalkooi
-
Gegalvaniseerde Staalgrating
-
Draadnetmandje
-
AbudullahDe kwaliteit van uw gaas hek producten zijn fantastisch en stabiel, vanaf het begin, heb je me geholpen om meer te weten over de producten, ik geloof in de toekomst. -
Federico.Ik ben blij met de levering, ze stuurden de gaas hek producten zo snel zodat ik de kans kon grijpen om te werken met mijn klant, tegelijkertijd.Dus ik besloot dat ze mijn eerste leverancier zouden zijn voor de gaas hek producten. -
TomDe productie van hekken met gaas is erg geduldig en vriendelijk tegen mij, ze hebben me veel ideeën gegeven over de producten, dus ik besloot met hen samen te werken.Maar hun prijs is zeer concurrerend en ik ben tevreden met de kwaliteit ookEen zeer betrouwbare fabrikant.
zoekwoorden [ metal wire mesh fencing ] bij elkaar passen 343 producten.
Zeer Veilig Verzinkt Stalen Buitenhek voor Veehouderij, Rundvee, Erf en Omheining
| Productnaam: | Runderenpaneel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Gebruik: | Runderhek |
32 mm gegalvaniseerd staal gelast frame verplaatsbare veiligheid tijdelijke stalen hek
| Product Name: | Galvanized Temporary Fence |
|---|---|
| Wire Gauge: | 2.5-5.0mm |
| Frame Tube: | 32mm |
Residentiële tijdelijke draadheining 3 mm Diameter 60 mm X 150 mm Mesh Opening
| Product Name: | Temporary Fence |
|---|---|
| Keyword: | Australia Temporary Fence |
| Wire Diameter: | 3mm |
UV-behandeld gegalvaniseerd tijdelijk bouw hek Ronde vierkante voet
| Fence Feet Type: | Round, Square |
|---|---|
| Wire Gauge: | 2.5-5.0mm |
| Uv Treatment: | UV 3 -UV 5 |
32 mm Frame Tube 2.1*2.4M Tijdelijke hekpanelen voor snelwegen
| Product Name: | Temporary Fence |
|---|---|
| Application: | Residential, Highway, Railway...... |
| Wire Dia: | 3mm |
UV-beschermd gelast gaas Australië Tijdelijke hekbouw met 32 mm frame
| Product Name: | Canada Temporary Fence |
|---|---|
| Keyword: | Temporary Fence |
| Size: | 2.1*2.4M |
358 Anti-klim veiligheids hek 5ft PVC bedekt gelast hek paneel
| Product Name: | Anti climb fence |
|---|---|
| Usage: | Security fence |
| Material: | Low carbon steel |
Metalen gelaste gegalvaniseerde druktebeheersbarricade hek 32 mm
| Product Name: | Road temporary barrier |
|---|---|
| Material: | Q235 |
| Frame Type: | Round tube |
Handgeweven 30 mm kabelnet flexibel roestvrij staal touwnet voor brugbescherming
| Productnaam: | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Materiaal: | draad van roestvrij staal |
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
304 316 Handgeweven roestvrijstalen kabel voor het voorkomen van vallen Veilig net voor de bescherming tegen schijnwerpers
| Productnaam: | De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad |
|---|---|
| type: | Ketenverbindingsmaas |
| Materiaal: | Draad van roestvrij staal |

