Alle producten
-
Metalen gaas omheining
-
Metalen tijdelijke hekken
-
Tubulaire staalomheining
-
De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad
-
hek van veehouderij
-
Veeheiningpaneel
-
V Mesh beveiligings hek
-
Barrière voor druktebeheersing
-
Beveiligingshek tegen klimmen
-
Kettingheining hek
-
Staalhondenhok
-
Dierenvalkooi
-
Gegalvaniseerde Staalgrating
-
Draadnetmandje
-
AbudullahDe kwaliteit van uw gaas hek producten zijn fantastisch en stabiel, vanaf het begin, heb je me geholpen om meer te weten over de producten, ik geloof in de toekomst. -
Federico.Ik ben blij met de levering, ze stuurden de gaas hek producten zo snel zodat ik de kans kon grijpen om te werken met mijn klant, tegelijkertijd.Dus ik besloot dat ze mijn eerste leverancier zouden zijn voor de gaas hek producten. -
TomDe productie van hekken met gaas is erg geduldig en vriendelijk tegen mij, ze hebben me veel ideeën gegeven over de producten, dus ik besloot met hen samen te werken.Maar hun prijs is zeer concurrerend en ik ben tevreden met de kwaliteit ookEen zeer betrouwbare fabrikant.
zoekwoorden [ metal wire mesh fencing ] bij elkaar passen 343 producten.
Duurzaam antioxiderend hek Tubulair stalen hek Zwart hek
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
20ft 18ft hoog zwart stalen buisvormig hek hek hek hek zwart gesmeed ijzer hek hek hek
| Product Name: | Steel fence gate |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Hevay Duty gegalvaniseerde ketenverbinding 6ft hoog diamant landbouw hek
| Product Name: | Chain link fence |
|---|---|
| Material: | Low carbon steel |
| Type: | Woven mesh |
2m Hoge Gegalvaniseerde Gaashekwerk voor Achtertuin
| Productnaam: | Kettingschakelhek |
|---|---|
| Materiaal: | koolstofarme staal |
| Type: | Geweven gaas |
4ft 6ft 8ft Farm Filed PVC Coated Hot Dip Galvanized Chain Link Fence
| Product Name: | Chain link fence |
|---|---|
| Material: | Low carbon steel |
| Type: | Woven mesh |
Corrosiebestendig tijdelijk omheiningspaneel voor de Australische markt met UV 3-5 UV-behandeling
| Application: | Residential, Highway, Railway...... |
|---|---|
| Port: | Tianjin Port |
| Uv Treatment: | UV 3 -UV 5 |
5ft tijdelijke voetgangersmassabeheersing Stalen barrière Rood Metalen hek
| Open Size: | 1200*1000*1200mm |
|---|---|
| Outer Tube: | 25mm |
| Feet Type: | Flat feet |
Bescherming van de privacy Veiligheid Makkelijk te monteren Warm gedoopt gegalvaniseerd keten schakel hek
| Product Name: | Chain link fence |
|---|---|
| Material: | Low carbon steel |
| Type: | Woven mesh |
Metalen tijdelijke omheiningspaneel van zware werkzaamheden met een lengte van 2,1 m Roestbestendige bouwplaatsbarrière met vergrendelingssysteem
| Naam van het product: | Metalen temporaire hek |
|---|---|
| Materiaal: | laagkoolstofstaal |
| Technologie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
8 Guage gegalvaniseerd keten schakel hek Diamant hek voor speeltuin
| Product Name: | Chain link fencing |
|---|---|
| Material: | Steel |
| Technique: | Woven |

