Alle producten
-
Metalen gaas omheining
-
Metalen tijdelijke hekken
-
Tubulaire staalomheining
-
De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad
-
hek van veehouderij
-
Veeheiningpaneel
-
V Mesh beveiligings hek
-
Barrière voor druktebeheersing
-
Beveiligingshek tegen klimmen
-
Kettingheining hek
-
Scheermeerharteldraad
-
Staalhondenhok
-
Dierenvalkooi
-
Gegalvaniseerde Staalgrating
-
Draadnetmandje
-
AbudullahDe kwaliteit van uw gaas hek producten zijn fantastisch en stabiel, vanaf het begin, heb je me geholpen om meer te weten over de producten, ik geloof in de toekomst. -
Federico.Ik ben blij met de levering, ze stuurden de gaas hek producten zo snel zodat ik de kans kon grijpen om te werken met mijn klant, tegelijkertijd.Dus ik besloot dat ze mijn eerste leverancier zouden zijn voor de gaas hek producten. -
TomDe productie van hekken met gaas is erg geduldig en vriendelijk tegen mij, ze hebben me veel ideeën gegeven over de producten, dus ik besloot met hen samen te werken.Maar hun prijs is zeer concurrerend en ik ben tevreden met de kwaliteit ookEen zeer betrouwbare fabrikant.
zoekwoorden [ construction site temporary fencing ] bij elkaar passen 111 producten.
Anti-corrosiecoating Slank esthetisch buisvormig staal hek paneels met 1.8m hoogte
| Naam van het product: | Tubulaire staalomheining |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Afwerking van het frame: | Poederbedekt |
Smeedijzeren Tuin Stalen Buishekwerk 183 cm Hoog Duurzaam Roestwerend Veiligheidshek
| Lengte van het hek: | 20,0-3,0 m |
|---|---|
| Postpijp: | 60x60mm of 80x80mm |
| Dikte van de postpijp: | 2,0 mm |
Hoge sterkte gegalvaniseerd buisvormig staal hek roestvrij beveiligings hek
| pakket: | Metalen pallet |
|---|---|
| Horizon Pipe: | 40x40mm |
| Certificaat: | ISO9001:2005 |
6ft hoog PVC bedekt keten schakel Diamant gaas roestvrij staal gaas hek
| Product Name: | Chain link fence |
|---|---|
| Material: | Low carbon steel |
| Type: | Woven mesh |
Milieuvriendelijke gecoate stalen buisfencing Hoge veiligheid gemeenschapsafsluiting
| Gebruik: | Achtertuin hek |
|---|---|
| Horizon Pipe: | 40x40mm |
| Productnaam: | Stalen hekwerk |
15M ketenverbindingsdraadgaas hek Hot Dip gegalvaniseerd diamantenrol
| Product Name: | Chain link fence |
|---|---|
| Material: | Low carbon steel |
| Type: | Woven mesh |
1.2M Aluminium Crowd Control Barricades Zwart Zilveren Mojo Crowd Control hek
| Product Name: | Crowd control barrier |
|---|---|
| Material: | Aluminum |
| Frame Type: | Square tube |
Afvouwbare 1x1M gelaste massabeheersing hek barrière voor muziekfestival
| Productnaam: | Barrière voor druktebeheersing |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Frame-type: | vierkante buis |
UV-behandeld gegalvaniseerd tijdelijk bouw hek Ronde vierkante voet
| Fence Feet Type: | Round, Square |
|---|---|
| Wire Gauge: | 2.5-5.0mm |
| Uv Treatment: | UV 3 -UV 5 |
1*1.5M Powder Coated Temporary Barricade Events Crowd Control Barriers
| Kader: | Ronde pijp |
|---|---|
| Finsh: | Hete dip gegalvaniseerd |
| Aantal kruisbalken: | 2 |

