Alle producten
-
Metalen gaas omheining
-
Metalen tijdelijke hekken
-
Tubulaire staalomheining
-
De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad
-
hek van veehouderij
-
Veeheiningpaneel
-
V Mesh beveiligings hek
-
Barrière voor druktebeheersing
-
Beveiligingshek tegen klimmen
-
Kettingheining hek
-
Scheermeerharteldraad
-
Staalhondenhok
-
Dierenvalkooi
-
Gegalvaniseerde Staalgrating
-
Draadnetmandje
-
AbudullahDe kwaliteit van uw gaas hek producten zijn fantastisch en stabiel, vanaf het begin, heb je me geholpen om meer te weten over de producten, ik geloof in de toekomst. -
Federico.Ik ben blij met de levering, ze stuurden de gaas hek producten zo snel zodat ik de kans kon grijpen om te werken met mijn klant, tegelijkertijd.Dus ik besloot dat ze mijn eerste leverancier zouden zijn voor de gaas hek producten. -
TomDe productie van hekken met gaas is erg geduldig en vriendelijk tegen mij, ze hebben me veel ideeën gegeven over de producten, dus ik besloot met hen samen te werken.Maar hun prijs is zeer concurrerend en ik ben tevreden met de kwaliteit ookEen zeer betrouwbare fabrikant.
zoekwoorden [ construction site temporary fencing ] bij elkaar passen 111 producten.
Draagbare beugel voor de controle van de menigte voor stalen hekken voor vocale concerten
| Sample: | Free But Pay Freight Cost |
|---|---|
| Application: | Crowd control, event management |
| Feet Width: | 60mm |
5ft tijdelijke voetgangersmassabeheersing Stalen barrière Rood Metalen hek
| Open Size: | 1200*1000*1200mm |
|---|---|
| Outer Tube: | 25mm |
| Feet Type: | Flat feet |
Tijdelijke metalen omheiningen, eenvoudig te monteren vee-, schapen- en paardenrasterpaneel
| Product naam: | Runderenpaneel |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Gebruik: | Schapenhek |
Weg gegalvaniseerd staal 96" Crowd Control Barrier Stand hek Metalen verkeersbelemmeringen hek
| Frame: | Ronde buis |
|---|---|
| Finse taal: | PVC-spray |
| Aantal kruisbalken: | 2 |
Commerciële kwaliteit robuuste buisvormige stalen hekten
| Verticale buisdikte: | 1,0 mm |
|---|---|
| pakket: | Metalen pallet |
| Postpijp: | 60x60mm of 80x80mm |
1.8M hek Tubulair stalen hek Oxidatiebestendige hek Huis hek
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
Vervaardiging van aluminium hekken Tubulaire stalen hekken 1,5 meter hek
| Product Name: | Palisade fence |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Frame Finishing: | Powder Coated |
PVC Gecoate Modulaire Ontwerp Poedercoating Werkplaats Isolatiehek en Staalgaashekwerk voor Magazijnbeveiliging
| Materiaal: | Laag koolstofstaal |
|---|---|
| Kleur: | Blauw/Wit |
| Productnaam: | Afsluiting van het magazijn |
Metalen tijdelijke beveiligingsgrendel voor 4 ft voor concertbescherming
| Frame: | Round Pipe |
|---|---|
| Finsh: | Hot dip galvanized |
| Number Of Crossbars: | 2 |
Metalen druktebeheersbarrières 1,2 M gegalvaniseerde druktebeheersbarricade
| Productnaam: | Barrière voor druktebeheersing |
|---|---|
| Materiaal: | laagkoolstofstaal |
| Frame-type: | De Buis van het metaalstaal |

