-
Metalen gaas omheining
-
Metalen tijdelijke hekken
-
Tubulaire staalomheining
-
De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad
-
hek van veehouderij
-
Veeheiningpaneel
-
V Mesh beveiligings hek
-
Barrière voor druktebeheersing
-
Beveiligingshek tegen klimmen
-
Kettingheining hek
-
Scheermeerharteldraad
-
Staalhondenhok
-
Dierenvalkooi
-
Gegalvaniseerde Staalgrating
-
Draadnetmandje
-
AbudullahDe kwaliteit van uw gaas hek producten zijn fantastisch en stabiel, vanaf het begin, heb je me geholpen om meer te weten over de producten, ik geloof in de toekomst. -
Federico.Ik ben blij met de levering, ze stuurden de gaas hek producten zo snel zodat ik de kans kon grijpen om te werken met mijn klant, tegelijkertijd.Dus ik besloot dat ze mijn eerste leverancier zouden zijn voor de gaas hek producten. -
TomDe productie van hekken met gaas is erg geduldig en vriendelijk tegen mij, ze hebben me veel ideeën gegeven over de producten, dus ik besloot met hen samen te werken.Maar hun prijs is zeer concurrerend en ik ben tevreden met de kwaliteit ookEen zeer betrouwbare fabrikant.
PVC-gecoate 2,0 m hoog metalen gaas hekwerk met raam
| Productnaam | metalen gaas hek | Materiaal | laagkoolstofstaalplaat |
|---|---|---|---|
| Plaats van herkomst | Hebei, China | Certificaat | ISO9001 |
| Techniek | Lassen | Functie | Waterbestendig |
| Maat | Aangepast | Kleur | Zwart of aangepast |
| Paneelgrootte | 1.8x3M | berichttype | vierkante paal |
| Markeren | PVC-gecoate metalen gaas omheining,2.0M hoog metaaldraad hek,omheinde hekken met draadnet |
||
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Metalen gaas hek |
| Materiaal | Plaat van koolstofarm staal |
| Plaats van oorsprong | Hebei, China |
| Certificaat | ISO9001 |
| Techniek | Schommelingen |
| Functie | Waterbestendig |
| Grootte | Op maat |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Panelgrootte | 1.8x3M |
| Posttype | Vierkante post |
Het 3D-gebogen gaas hekpaneel is een soort gelast staaldraadnet dat is geconstrueerd van hoogwaardige laagkoolstof gegalvaniseerde staaldraad en verbonden is met metalen palen.Dit hek paneel vertoont kenmerken van hoge sterkte, een uitstekende stijfheid, een esthetisch aangenaam uiterlijk, een breed zicht, een gemakkelijke installatie, een effectieve diefstalpreventie en een glad netoppervlak dat de visuele aantrekkingskracht vergroot.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Draaddiameter na PVC-coating | 4.5mm-5.5mm |
| Grootte van het mes | 60 mm x 60 mm, omringd met dubbel draad |
| Maximale maaswijdte | 2.3 mm x 3 m |
| Staande balk | Staalpijp, diameter 60 mm, dikte 2 mm |
| Aanhangsel | Regenhoed, aansluiting en diefstalschroef |
| Verbindingsstijl | Klemmen |
| Optie | Veranderingen |
|---|---|
| Opening van het maas | 50x100mm/50x150mm/50x200mm/55x200mm/75x150mm |
| Draaddiameter | 3.0/3.5/4/4.5/5.0mm |
| Panelhoogte | 0.6m-3.0m (Voorgestelde grootte: 2m/2.4m/3m) |
| Panelbreedte | 2.0m-3.0m (Voorgestelde grootte: 2m/2.5m/2.9m) |
| Posttype | Ronde post: 48x1,5/2,0 mm 60x1,5/2,0 mm Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 1907/2006 vermelde voorschriften worden nageleefd. Rectangular Post (RHS): 40x60x1.5/2.0mm 40x80x1.5/2.0mm 60x80x1.5/2.0mm 80x100x1.5/2.0mm |
| Oppervlaktebehandeling | Warm gedompeld gegalvaniseerd, gegalvaniseerd + poederbedekt, gegalvaniseerd + PVC-coating |
| Kleur | RAL 6005 groen, RAL 7016 grijs, alle RAL kleuren kunnen worden aangepast |
- Eenvoudige structuur met een mooi uiterlijk
- Gemakkelijk te vervoeren en te installeren
- Goed aangepast aan bergachtige gebieden
- Kosteneffectief voor grote hoeveelheden
We bieden meestal een offerte binnen 12 uur nadat we het verzoek hebben ontvangen.
Na prijsbevestiging kunt u monsters aanvragen om onze kwaliteit te controleren.
We hebben een professioneel team met rijke ervaring in het ontwerpen en produceren van verpakkingsdozen.
Nadat u de kosten voor het monster betaald hebt en ons bevestigde bestanden hebt gestuurd, zijn de monsters in 3-7 dagen klaar voor levering.
Het hangt af van de bestelhoeveelheid en het seizoen waarin u de bestelling plaatst.

