-
Metalen gaas omheining
-
Metalen tijdelijke hekken
-
Tubulaire staalomheining
-
De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad
-
hek van veehouderij
-
Veeheiningpaneel
-
V Mesh beveiligings hek
-
Barrière voor druktebeheersing
-
Beveiligingshek tegen klimmen
-
Kettingheining hek
-
Scheermeerharteldraad
-
Staalhondenhok
-
Dierenvalkooi
-
Gegalvaniseerde Staalgrating
-
Draadnetmandje
-
AbudullahDe kwaliteit van uw gaas hek producten zijn fantastisch en stabiel, vanaf het begin, heb je me geholpen om meer te weten over de producten, ik geloof in de toekomst. -
Federico.Ik ben blij met de levering, ze stuurden de gaas hek producten zo snel zodat ik de kans kon grijpen om te werken met mijn klant, tegelijkertijd.Dus ik besloot dat ze mijn eerste leverancier zouden zijn voor de gaas hek producten. -
TomDe productie van hekken met gaas is erg geduldig en vriendelijk tegen mij, ze hebben me veel ideeën gegeven over de producten, dus ik besloot met hen samen te werken.Maar hun prijs is zeer concurrerend en ik ben tevreden met de kwaliteit ookEen zeer betrouwbare fabrikant.
Bouwplaats magazijnbeveiliging metaaldraadgaas hek voor robotveiligheid
| Productnaam | Metalen gaas omheining | Materiaal | Laag koolstofstaal |
|---|---|---|---|
| Type | Beveiliging hek | Laadhaven | De haven van Tianjin |
| Oppervlaktebehandeling | Gepoedercoat | Kleur | Geel/zwart |
| Maat | 1.5x2m | Moq | 50 stuks |
| Gebruik | Werkplaats | ||
| Markeren | bouwplaats metaaldraadgaas hek,magazijnbeveiliging metaalhekwerk,robotveiligheid gaashek |
||
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Werkplaatshek |
| Materiaal | Laag koolstofstaal |
| Type | Veiligheidshek |
| Laadhaven | Haven van Tianjin |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Kleur | Geel, Zwart |
| Grootte | 1.5x2M |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 stuks |
Robothek, ook wel robothek, veiligheidshek genoemd, indien gebruikt in de werkplaats, ook bekend als werkplaats aluminium profiel isolatienet, werkplaats scheidingswand, aluminiumlegering hek, automatisch hek net, enz.
Zonder expansieschroeven worden industriële aluminium profielen over het algemeen gebruikt als leuningframe, met gaas in het midden, transparant acryl of aluminium kunststof plaat, enz.
De maaswijdte en kleur kunnen worden aangepast. De maaswijdte van het veelgebruikte robothek of werkplaats isolatienet is 20*100 maas, maar ook 30*30 maas, 50*50 maas of 40*40 maas. Veelvoorkomende maaskleuren zijn geel, grijs, zwart en zo voort.
Paneelmaten: 2ftx5ft, 2ftx7ft, 3ftx5ft, 3ftx7ft, 4ftx5ft, 4ftx7ft, 5ftx5ft, 5ftx7ft, 8ftx5ft
Paalmaten:
- Machinebeschermingslijnpaal: 2inch 6ft, 8ft
- Offset draadscheidingspaal: 2inch, 8ft
- Draadscheidingshoekpaal: 2inch, 6ft
Deuren:
- Machinebescherming scharnierende deur: 4ft x 7ft of 3ft x 7ft
- Gelaste draaideur: 4ft x 5ft
| Functie | Opties |
|---|---|
| Kleur | Geel, Zwart, Blauw of op maat gemaakt |
| Gebruik | Fabriekswerkplaats, Magazijn, Productielijn, Grenshek |
| Certificering | ISO9001:2008/CE/SGS/BV |
| Kwaliteitsnorm | EN, BS, DIN, ASTM |
| Minimale bestelhoeveelheid | 50 stuks |
| Framebuis | 40x40mm, 25x25mm, 20x30mm, 20x20mm |
| Draaddiameter | 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm, 5.0mm |
| Maaswijdte | 50x50mm, 50x100mm, 25x100mm |
| Hoogte | 2.0m, 1.8m, 1.7m, 1.5m, 1.2m, 1.0m of op maat gemaakt |
| Paalafstand | 1.0m, 1.5m, 2.0m, 3.0m of op maat gemaakt |
Redelijke ruimteplanning voor efficiënte opslag.
Modulaire installatie wordt toegepast voor flexibele installatie en verwijdering. Het kan zowel tijdelijk worden gebruikt als hergebruikt. Maaspanelen hebben verschillende hoogtes en breedtes om te voldoen aan de afmetingen van alle hogere magazijn scheidingssystemen.
Gelaste maaspanelen bieden een duidelijk en onbelemmerd zicht. Het laat licht, lucht en brandblussystemen gemakkelijk doorstromen, terwijl de structurele stabiliteit op de beste manier behouden blijft. Optionele deurcomponenten: draaideur, schuifdeur, bovenrail deur of vouwdeur.
Elektro-gegalvaniseerd of poedercoating wordt toegepast voor oppervlaktebehandeling om de glans en corrosiebestendigheid van de magazijn scheidingswand te garanderen.

