Alle producten
-
Metalen gaas omheining
-
Metalen tijdelijke hekken
-
Tubulaire staalomheining
-
De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad
-
hek van veehouderij
-
Veeheiningpaneel
-
V Mesh beveiligings hek
-
Barrière voor druktebeheersing
-
Beveiligingshek tegen klimmen
-
Kettingheining hek
-
Scheermeerharteldraad
-
Staalhondenhok
-
Dierenvalkooi
-
Gegalvaniseerde Staalgrating
-
Draadnetmandje
-
AbudullahDe kwaliteit van uw gaas hek producten zijn fantastisch en stabiel, vanaf het begin, heb je me geholpen om meer te weten over de producten, ik geloof in de toekomst. -
Federico.Ik ben blij met de levering, ze stuurden de gaas hek producten zo snel zodat ik de kans kon grijpen om te werken met mijn klant, tegelijkertijd.Dus ik besloot dat ze mijn eerste leverancier zouden zijn voor de gaas hek producten. -
TomDe productie van hekken met gaas is erg geduldig en vriendelijk tegen mij, ze hebben me veel ideeën gegeven over de producten, dus ik besloot met hen samen te werken.Maar hun prijs is zeer concurrerend en ik ben tevreden met de kwaliteit ookEen zeer betrouwbare fabrikant.
2.0MM Lijndraad Beestheining Geheinde verbinding Gegalvaniseerde Beestheining Netten
| Naam van het product: | Veeomheining |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Materiaal: | Q195 |
Europese stalen tubulaire hekpanelen
| Productnaam: | Palissadeomheining |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Frame -afwerking: | Bedekt met poeder |
OEM ODM Design gegalvaniseerd buisvormig veiligheidsstalen hek
| Verticale buisdikte: | 1,0 mm |
|---|---|
| Horizon Pipe: | 40x40mm |
| Lengte van het hek: | 2,0 m |
Warm gedompelde gegalvaniseerde Heras hekken 2x3.5M Draagbare tijdelijke hekken voor bouwterreinen
| Productnaam: | Metalen tijdelijke hekken |
|---|---|
| Draadmeter: | 3,3 mm |
| kaderbuis: | 38 mm |
Buiten gegalvaniseerd Heras-stijl metalen tijdelijke bouwterrein beveiligings hek
| Productnaam: | Metalen tijdelijke hekken |
|---|---|
| Draadmeter: | 3,3 mm |
| kaderbuis: | 38 mm |
Heras Style 2*3.5M Metalen Tijdelijk Hekwerkpaneel Met Rubberen Voetplaat
| Productnaam: | Gegalvaniseerd tijdelijk hek |
|---|---|
| Draadmeter: | 2,5 mm |
| kaderbuis: | 32 mm |
32 mm Frame Tube 2.1*2.4M Tijdelijke hekpanelen voor snelwegen
| Product Name: | Temporary Fence |
|---|---|
| Application: | Residential, Highway, Railway...... |
| Wire Dia: | 3mm |
Modulaire 2,1 m x 2,4 m gegalvaniseerde metaal hek-snel montage temporaire barrière voor evenementen en wegwerken
| Product Name: | metal temporary fencing |
|---|---|
| Material: | low carbon steel |
| Technology: | welding |
2M High Pre Galvanized Metal Temporary Fencing Panels voor de Australische markt
| Productnaam: | tijdelijke hekwerk |
|---|---|
| Materiaal: | Gegalvaniseerde stalen buizen |
| Verpakking: | Metalen pallet |
PVC-gecoate gelaste omtrek metalen stalen hek voor isolatie van werkplaatsen
| Materiaal: | laagkoolstofstaal |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Productnaam: | Afsluiting van het magazijn |

