Alle producten
-
Metalen gaas omheining
-
Metalen tijdelijke hekken
-
Tubulaire staalomheining
-
De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad
-
hek van veehouderij
-
Veeheiningpaneel
-
V Mesh beveiligings hek
-
Barrière voor druktebeheersing
-
Beveiligingshek tegen klimmen
-
Kettingheining hek
-
Scheermeerharteldraad
-
Staalhondenhok
-
Dierenvalkooi
-
Gegalvaniseerde Staalgrating
-
Draadnetmandje
-
AbudullahDe kwaliteit van uw gaas hek producten zijn fantastisch en stabiel, vanaf het begin, heb je me geholpen om meer te weten over de producten, ik geloof in de toekomst. -
Federico.Ik ben blij met de levering, ze stuurden de gaas hek producten zo snel zodat ik de kans kon grijpen om te werken met mijn klant, tegelijkertijd.Dus ik besloot dat ze mijn eerste leverancier zouden zijn voor de gaas hek producten. -
TomDe productie van hekken met gaas is erg geduldig en vriendelijk tegen mij, ze hebben me veel ideeën gegeven over de producten, dus ik besloot met hen samen te werken.Maar hun prijs is zeer concurrerend en ik ben tevreden met de kwaliteit ookEen zeer betrouwbare fabrikant.
zoekwoorden [ tubular metal fence ] bij elkaar passen 65 producten.
Hoge sterkte buisvormige stalen veiligheidsheining slagbestendige UV-beschermde DIY-vriendelijke assemblage
| Product Name: | Tubular Steel Fence |
|---|---|
| Frame Finishing: | Powder Coated |
| Material: | Q235 |
Hoge sterkte gegalvaniseerd buisvormig staal hek roestvrij beveiligings hek
| pakket: | Metalen pallet |
|---|---|
| Horizon Pipe: | 40x40mm |
| Certificaat: | ISO9001:2005 |
6'x10' Privacy Tubular Garden Picket Fence Corrosiebestendige gesmeed ijzeren hek panelen
| Product Name: | Tubular steel fence |
|---|---|
| Frame Material: | Metal |
| Place of Origin: | Hebei, China |
6 voet 3x3 modern buisvormig stalen hek voor tuin
| Naam van het product: | Tubulaire staalomheining |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Afwerking van het frame: | Poederbedekt |
Windbestendige Premium Tubulaire Stalen Hek Lange Levensduur Boerderijhek
| Kleur: | Zwart of aangepast |
|---|---|
| Materiaal: | ijzer staal |
| Productnaam: | Stalen hekwerk |
Tubulaire stalen hek in de achtertuin 2.0m metalen hek voor buiten
| Productnaam: | Metalen sierhekken |
|---|---|
| Postgrootte: | 50*50mm |
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
Milieuvriendelijke gecoate stalen buisfencing Hoge veiligheid gemeenschapsafsluiting
| Gebruik: | Achtertuin hek |
|---|---|
| Horizon Pipe: | 40x40mm |
| Productnaam: | Stalen hekwerk |
Weerbestendig, eenvoudig te installeren, zwart buisvormig stalen hekstelsel voor residentieel gebruik
| Naam van het product: | Tubulaire staalomheining |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Afwerking van het frame: | Poederbedekt |
Zware gepoedercoate buisvormige stalen hek weerbestendig tuinafzetting
| Postpijp: | 60x60mm of 80x80mm |
|---|---|
| pakket: | Metalen pallet |
| Verticale pijp: | 19x19MM |
5'X8' Metalen buisvormige stalen hek Zwart Buiten Zink Stalen hek
| Product Name: | Tubular fencing |
|---|---|
| Tube: | 50*50mm |
| Place of Origin: | Hebei, China |

