Alle producten
-
Metalen gaas omheining
-
Metalen tijdelijke hekken
-
Tubulaire staalomheining
-
De Kabelnetwerk van de roestvrij staaldraad
-
hek van veehouderij
-
Veeheiningpaneel
-
V Mesh beveiligings hek
-
Barrière voor druktebeheersing
-
Beveiligingshek tegen klimmen
-
Kettingheining hek
-
Staalhondenhok
-
Dierenvalkooi
-
Gegalvaniseerde Staalgrating
-
Draadnetmandje
-
AbudullahDe kwaliteit van uw gaas hek producten zijn fantastisch en stabiel, vanaf het begin, heb je me geholpen om meer te weten over de producten, ik geloof in de toekomst. -
Federico.Ik ben blij met de levering, ze stuurden de gaas hek producten zo snel zodat ik de kans kon grijpen om te werken met mijn klant, tegelijkertijd.Dus ik besloot dat ze mijn eerste leverancier zouden zijn voor de gaas hek producten. -
TomDe productie van hekken met gaas is erg geduldig en vriendelijk tegen mij, ze hebben me veel ideeën gegeven over de producten, dus ik besloot met hen samen te werken.Maar hun prijs is zeer concurrerend en ik ben tevreden met de kwaliteit ookEen zeer betrouwbare fabrikant.
zoekwoorden [ metal wire mesh fencing ] bij elkaar passen 353 producten.
Buiten gegalvaniseerd Heras-stijl metalen tijdelijke bouwterrein beveiligings hek
| Productnaam: | Metalen tijdelijke hekken |
|---|---|
| Draadmeter: | 3,3 mm |
| kaderbuis: | 38 mm |
32mm frame gegalvaniseerd metaal Australië tijdelijk hek met 8x24in basisplaat en vierkante voeten
| Product Name: | Temporary Fence |
|---|---|
| Frame Tube: | 32mm |
| Port: | Tianjin Port |
Zware galvaniseerde stalen tijdelijke hekpanelen met 3 mm draden
| Application: | Residential, Highway, Railway...... |
|---|---|
| Frame Material: | Metal |
| Frame Tube: | 32mm |
Hondenheining met draadnet Duurzaam en gemakkelijk te installeren buitenste behuizing voor comfort en veiligheid van honden
| Product Name: | Chain link dog cage |
|---|---|
| Place of Origin: | Hebei, China |
| Material: | Galvanized Tube |
Geel V-maas beveiligings hek warm gedompeld gegalvaniseerd metaal hek panelen
| Product Name: | 3D wire mesh fence |
|---|---|
| Material: | Q235 |
| Place of Origin: | Hebei, China |
Driehoekige tuin gebogen 3D hek Gelast draad PVC bekleed tuin hek
| Naam van het product: | 3D-draadnetheining |
|---|---|
| Materiaal: | laagkoolstofstaal |
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
V Mesh Veiligheids hek 60 * 60mm groen hek Tuin hek PVC 3 gebogen hek
| Product Name: | 3D wire mesh fence |
|---|---|
| Material: | Low carbon steel |
| Place of Origin: | Hebei, China |
V Mesh Veiligheids hek Met Groen Yellwo Kleur 3.0 Breed 3d gebogen hek
| Product Name: | 3D wire mesh fence |
|---|---|
| Material: | Low carbon steel |
| Place of Origin: | Hebei, China |
1.5M Donkergroen PVC-coating V Mesh Veiligheids hek 3D Park Gesweisd Veiligheids hek
| Product Name: | 3D wire mesh fence |
|---|---|
| Material: | Metal steel |
| Place of Origin: | Hebei, China |
1.5M gegalvaniseerde veepanelen, metalen veepanelen voor de landbouw
| Product name: | Beeste draadnet hek |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
| Materiaal: | Gegalvaniseerde draad |

